Coraz większy mały piec na piłce

Piec, który zacząłem budować jako mały piec na piłce, rozrósł się finalnie do ogromnego pieca - poszła masa betonu i do stawiania na miejscu była potrzebna koparka.

Piec na pizze

Witam
2 tyg. temu postanowiłem pobawić się z tematem "piec na pizze". Ponieważ był taki pomysł aby miał stać na tarasie i był niewielki i mobilny ,zdecydowałem zbudować go na piłce...

Piec chlebowy, wedzarnia i grill

Witam

Przez zimę zrodził mi się w głowie pomysł na piec chlebowy. Zima mroźna nie była ale dosyć długa stąd też pomysł rozrósł się do pieca chlebowego z wedzarnia, stołem do pizzy i grilla. 

Mój piec

W ramach podziękowań za sporo ciekawej i użytecznej wiedzy przedstawiam moją realizacje.

Piec w Baczynie

Budowa pieca chlebowego razem z piecem z gorącą blachą.

Piec chlebowy

Witam jestem na etapie wylanego spodu pod piec z betonu keramzytowego. Niestety po fakcie zdałem sobie sprawę że miejsca na piec jest trochę zbyt mało no ale cóż... mimo to chce ten piec tam postawić, wymiary to kwadrat 104cm. 

Piec z wędzarnią w Bieszczadach

Witam wszystkich forumowiczów. Po wielu godzinach śledzenia forum i ja postanowiłem na swej działce ulokować mały obiekt architektury ogrodowej ;) Jako, że jestem zdeklarowanym mięsożercą najpierw myślałem o samej wędzarni

Piec Emk

Witam, wreszcie mogę rozpocząć murowanie własnego pieca. Poniżej kilka zdjęć z budowy.

Pieco-grillo-wędzarka by Igorski

Witam. Chciałbym podzielić się z Wami budową :) Jest to moja pierwsza praca murarsko-projektowa, więc liczę na Waszą pomoc i wyrozumiałość-jesli mi się uda- każdemu również się uda :)

Budowa Grillo-wędzarki z piecem chlebowym

Witajcie. Swoim artykule zamieszczam zdjęcie fundamentu i projektu który narysowałem. Mam też kilka pytań na które mam nadzieję uzyskam odpowiedź.

Budowa pieca chlebowego w Borach Tucholskich

Witam, zaczynam relację budowy mojego pieca. Podstawę miałem już zrobioną wcześniej, miałem też piec chlebowy, który rozebrałem bo nie dopiekał chleba. Przedstawiam kilka zdjęć z budowy.

Pierwsze cegły i obrys kopuły