Szukajka

Bardzo brakuje na forum funkcji "SZUKAJ"

Wyszukiwarka przeszła niedawno fazę testów i jest już gotowa. Uruchomienie planuję wraz ze zmianą szaty graficznej portalu. Miało być na Nowy Rok, ale pojawiły się niewielkie opóźnienia.

Edit:

Już działa, lecz na razie nieciekawie wygląda.

Ja w kwesti organizacyjnej. Czy można zrobić aby po kliknięciu czyjegoś wpisu przeskakiwać bezpośrednio do niego, bez konieczności przewijania całego artykułu? Na komórce jest to mocno irytujące.

Zauważyłem, że ta funkcja nie działa prawidłowo, a powinna. Prawdopodobnie to wina używanego obecnie szablonu. Trochę problemów sprawia ten system Drupal, ale skoro strony NASA i Białego Domu na tym stoją, to chyba nie jest taki zły. Obecnie jestem już zajęty przygotowaniami do wyjazdu do Neapolu. Najbliższych kilka dni będę myślał głównie o pizzy, mając dostęp do internetu jedynie z telefonu. Po powrocie poproszę o pomoc jakiegoś programistę front-end, żeby przyśpieszyć prace nad nowym szablonem, ponieważ portal się rozwija i przybywa Użykowników.

Zrobione. Trochę to trwało, ale nie mogłem liczyć na pomoc programisty. Specjaliści od Drupala mają bardzo wysokie stawki. Muszę to wszystko ogarniać sam.
Dodatkową motywacją, był ostatni komentarz jednego z użytkowników - umieszczony w takim miejscu, że trudno go było odszukać.