Piec na zielonej wyspie

Witam wszystkich "pizzomaniaków". Chciałbym podzielić się realizacją z budowy swojego marzenia ;)

Piec w Baczynie

Budowa pieca chlebowego razem z piecem z gorącą blachą.

Przebudowa kominka na piec z wędzarnikiem

Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem przebudowy starego kominka w altanie na piec z wędzalnikiem. Jako, że będzie to moja pierwsza tego typu przebudowa liczę na celne kometarze forumowiczów ;)

Budowa pieca do pizzy w ogrodzie

Witam Wszystkich. Z racji tego, że strona bardzo pomogła mi w podjęciu różnych decyzji przy budowie pieca, postanowiłem opisać w jaki sposób buduję swój piec. Planuję piec w nim głównie pizze.

Mobilny PIEC chlebowy/do pizzy

Na wstępie chciałbym się serdecznie przywitać ze wszystkimi pasjonatami tematu, gdyż jest to mój pierwszy post. Od dobrych kilku lat rozwijam w sobie zamiłowanie do wypieku pizzy zapoczątkowane wraz z licznymi wyjazdami w rejon południowej Europy...

Coraz większy mały piec na piłce

Piec, który zacząłem budować jako mały piec na piłce, rozrósł się finalnie do ogromnego pieca - poszła masa betonu i do stawiania na miejscu była potrzebna koparka.

Piec chlebowy, wedzarnia i grill

Witam

Przez zimę zrodził mi się w głowie pomysł na piec chlebowy. Zima mroźna nie była ale dosyć długa stąd też pomysł rozrósł się do pieca chlebowego z wedzarnia, stołem do pizzy i grilla. 

Mój piec

W ramach podziękowań za sporo ciekawej i użytecznej wiedzy przedstawiam moją realizacje.

Piec chlebowy

Witam jestem na etapie wylanego spodu pod piec z betonu keramzytowego. Niestety po fakcie zdałem sobie sprawę że miejsca na piec jest trochę zbyt mało no ale cóż... mimo to chce ten piec tam postawić, wymiary to kwadrat 104cm. 

Piec z wędzarnią w Bieszczadach

Witam wszystkich forumowiczów. Po wielu godzinach śledzenia forum i ja postanowiłem na swej działce ulokować mały obiekt architektury ogrodowej ;) Jako, że jestem zdeklarowanym mięsożercą najpierw myślałem o samej wędzarni

Piec Emk

Witam, wreszcie mogę rozpocząć murowanie własnego pieca. Poniżej kilka zdjęć z budowy.

Pieco-grillo-wędzarka by Igorski

Witam. Chciałbym podzielić się z Wami budową :) Jest to moja pierwsza praca murarsko-projektowa, więc liczę na Waszą pomoc i wyrozumiałość-jesli mi się uda- każdemu również się uda :)

Budowa Grillo-wędzarki z piecem chlebowym

Witajcie. Swoim artykule zamieszczam zdjęcie fundamentu i projektu który narysowałem. Mam też kilka pytań na które mam nadzieję uzyskam odpowiedź.